Jdi na obsah Jdi na menu
 


Scorpions

19. 7. 2006

"Německá hardrocková legenda Scorpions, která přiletí v pátek 28. července do České republiky, aby vystoupila na rockovém hudebním festivalu Benátská noc Made In Gambrinus, jen na chvíli zaskočila pořadatele svým požadavkem - objednala si totiž na pódium dostatek ledu po celou dobu produkce - nejméně 300 kilogramů !

Po příletu do Prahy přepraví zpěváka Klause Meineho, kytaristy Rudolfa Schenkera a Matthiase Jabse, baskytaristu Pawla Maciwodu a bubeníka Jamese Kottaka pět luxusních limuzín s vlastním řidičem a ochrankou do libereckého hotelu Centrum Babylon. Odtud se Scorpions v odpoledních hodinách přesunou na Malou Skálu. Ihned po vystoupení vyrazí kapela pěti limuzínami do Drážďan.

14. ročník Benátské noci Made In Gambrinus představí 28. - 30. července 2006 na Malé Skále více než 100 kapel a interpretů – jsou mezi nimi např. Arakain, Clou, Chinaski, Kryštof, Mňága a Žďorp, Psí Vojáci, Ready Kirken, Wohnout, Žlutý pes, Petr Kolář, Aneta Langerová, Vilém Čok, Monika Načeva, Karel Plíhal, Lenka Filipová, Věra Špinarová."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář