More Than Fest 2006 - změny v programu
16. 8. 2006
Organizátoři festivalu mají nějaké problémy a kapely začaly ubývat. "Investor potřeboval ušetřit nějaké peníze." (odposlechnuté vyjádření organizátora z internetového fóra). Aktuální program má tuto podobu:
Čtvrtek 17.8.2006
MOBY DICK (SK) 13:50 – 14:20
30'
ART OF CREATION (SK) 14:30 – 15:00
30'
NIGHTWISH REV. (CZ) 15:20 – 16:10
50'
SANATORIUM (SK) 16:30 – 17:10
40'
HORKÝŽE SLÍŽE (SK) 17:30 – 18:30
60'
STORMENTAL (BRA) 18:50 – 19:30
40'
ALKEHOL (CZ) 19:50 – 20:50
60'
MARDUK (SWE) 21:10 – 22:30
80'
FREEDOM CALL (Ger) 23:00 – 00:30
90'
PYRIMOR (SK) 00:40 – 01:10
30'
INFER (SK) 01:20 – 01:50
30'
-
Pátek 18.8.2006
-
NÁHODNÍ ZNÁMI (SK) 12:30 – 13:00
30'
ANTROPOID (SK) 13:10 – 13:40
30'
CASTAWAY (SK) 13:50 – 14:20
30'
HYPNOTIC FACE (CZ) 14:30 – 15:10
40'
EDITOR (SK) 15:20 – 16:00
40'
LC/DC (SK) 16:10 – 17:00
50'
CHAINSAW (PL) 17:10 – 18:00
50'
SHAARK (CZ) 18:20 – 19:00
40'
IRON SAVIOR (GER) 19:30 – 20:50
70'
BEHEMOTH (PL) 21:20 – 22:40
80'
GAMMA RAY (GER) 23:10 – 00:40
90'
SALAMANDRA (CZ) 00:50 – 01:30
40'
THE CRYPT (SK) 01:40 – 02:10
30'
-
Sobota 19.8.2006
-
SOOK (SK) 11:20 – 11:50
30'
DEFINITION (SK) 12:00 – 12:30
30'
EAGLEHEART (CZ) 12:40 – 13:10
30'
POWER 5 (CZ) 13:20 – 13:50
30'
PAGAN SPIRIT (SK) 14:10 – 14:40
30'
KING DIAMOND R. (SK) 15:00 – 15:30
30'
MIDNIGHT SCREAM(SK) 15:40 – 16:20
40'
MYSTIC CIRCLE (GER) 16:40 – 17:50
70'
GRAVEWORM (IT) 18:10 – 19:20
70'
HEED (SWE) 19:50 – 21 :00
70'
SAVAGE CIRCUS (GER) 21:30 – 22:40
70'
PRIMAL FEAR (GER) 23:10 – 00:40
90'
PANTERA REVIVAL (SK) 00:50 – 01:30
50'
INWARDS (SK) 01:40 – 02:20
40'
Čtvrtek 17.8.2006
MOBY DICK (SK) 13:50 – 14:20
30'
ART OF CREATION (SK) 14:30 – 15:00
30'
NIGHTWISH REV. (CZ) 15:20 – 16:10
50'
SANATORIUM (SK) 16:30 – 17:10
40'
HORKÝŽE SLÍŽE (SK) 17:30 – 18:30
60'
STORMENTAL (BRA) 18:50 – 19:30
40'
ALKEHOL (CZ) 19:50 – 20:50
60'
MARDUK (SWE) 21:10 – 22:30
80'
FREEDOM CALL (Ger) 23:00 – 00:30
90'
PYRIMOR (SK) 00:40 – 01:10
30'
INFER (SK) 01:20 – 01:50
30'
-
Pátek 18.8.2006
-
NÁHODNÍ ZNÁMI (SK) 12:30 – 13:00
30'
ANTROPOID (SK) 13:10 – 13:40
30'
CASTAWAY (SK) 13:50 – 14:20
30'
HYPNOTIC FACE (CZ) 14:30 – 15:10
40'
EDITOR (SK) 15:20 – 16:00
40'
LC/DC (SK) 16:10 – 17:00
50'
CHAINSAW (PL) 17:10 – 18:00
50'
SHAARK (CZ) 18:20 – 19:00
40'
IRON SAVIOR (GER) 19:30 – 20:50
70'
BEHEMOTH (PL) 21:20 – 22:40
80'
GAMMA RAY (GER) 23:10 – 00:40
90'
SALAMANDRA (CZ) 00:50 – 01:30
40'
THE CRYPT (SK) 01:40 – 02:10
30'
-
Sobota 19.8.2006
-
SOOK (SK) 11:20 – 11:50
30'
DEFINITION (SK) 12:00 – 12:30
30'
EAGLEHEART (CZ) 12:40 – 13:10
30'
POWER 5 (CZ) 13:20 – 13:50
30'
PAGAN SPIRIT (SK) 14:10 – 14:40
30'
KING DIAMOND R. (SK) 15:00 – 15:30
30'
MIDNIGHT SCREAM(SK) 15:40 – 16:20
40'
MYSTIC CIRCLE (GER) 16:40 – 17:50
70'
GRAVEWORM (IT) 18:10 – 19:20
70'
HEED (SWE) 19:50 – 21 :00
70'
SAVAGE CIRCUS (GER) 21:30 – 22:40
70'
PRIMAL FEAR (GER) 23:10 – 00:40
90'
PANTERA REVIVAL (SK) 00:50 – 01:30
50'
INWARDS (SK) 01:40 – 02:20
40'
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář