Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncerty

Příspěvky

GADGET (Swe), INGROWING (Cze)

6. 3. 2007

středa 21.03. 2007klub 007, Koleje Strahov, Praha – Strahov (www.klub007strahov.cz )

 GADGET (Swe), INGROWING (Cze)
 Tisková zpráva o koncertu
Pokračuj:

 
Celý příspěvek | Rubrika: Koncerty | Komentářů: 0

CALIBAN, BLEEDING THROUGH, ALL SHALL PERISH, I KILLED THE PROM QUEEN

28. 2. 2007

V pondělí 12.03.2007 opanují libeňský klub Abaton metalcoreoví agresoři CALIBAN. Tato parta, srocená kolem vokalisty Andrease Doernera, je typickým představitelem moderní německé HC scény. Na svém turné propaguje kapela svou aktuální, v pořadí již čtvrtou, desku „The Undying Darkness“, která balancuje na hraně ostrého rychlejšího trash/deathu spojeného s charakteristickou agresivitou a úderností ostře řezaného a metalovými finesami zdobeného hardcoru. Do jejich hudby se na posledním albu nenápadně vloudil silně melodicky odlehčený aspekt, včetně občasných, místy snad až nu-metalových líbivých poloh.
Pokračuj...
 
Celý příspěvek | Rubrika: Koncerty | Komentářů: 1

CANNIBAL CORPSE (USA), DISAVOWED (Hol), URKRAFT (Den), FLESHLESS (Cze)

28. 2. 2007

Pokud jste pravověrnými fanoušky death metalu, tak březnová neděle pro vás musí znamenat jeden z vrcholů roku. Když řeknu, že si do Prahy klestí cestu krvežíznivá tlupa z Buffala, není skoro nutné pokračovat… CANNIBAL CORPSE patří již dlouhou řadu let ke stálicím té nejvyšší deathmetalové společnosti a ne náhodou je mnoho fanoušků po celém světě stále považuje za vůdčí sílu daného hudebního žánru. Americký deathmetalový spolek nekompromisních řezníků připravil na rok 2007 rozsáhlé evropské turné, které proběhne v únoru a březnu a navštíví celkem třicet míst včetně České republiky.
pokračuj...
 
Celý příspěvek | Rubrika: Koncerty | Komentářů: 0

Inferiff ! Masters of Rock Café - Zlín

30. 1. 2007

Dne 13.dubna se pořádá v Masters of Rock Café ve Zlíně – Čepkově metalový festival INFERIFF. Jedná se o jednodenní klubový festival a vystoupí na něm šest kapel, přičemž tři budou české, 2 slovenské a jedna polská (1 ze 2 headlinerů). Celá akce je pod záštitouUniverzity Tomáše Bati ve Zlíně...
Pokračuj..
 
Celý příspěvek | Rubrika: Koncerty | Komentářů: 1